2019/209

Négy napon belül két edzőmeccs

Szerdán a Sárvár, szombaton a Zalaszentgrót ellen lépett pályára a Vas megyei I. osztály rajtjára készülő Király SZE.

Hegyi László, a Király vezetőedzője foglalta össze a két felkészülési mérkőzést:

Erős ellenféllel jó mérkőzést játszottunk szerdán. Az első félidőben keveset birtokoltuk a labdát, a második félidőben váltottunk, ritmusosabb lett a játékunk. Amit vártunk a Sárvár elleni edzőmérkőzéstől, azt megkaptuk. Király-Sárvár 0:4

A Zalaszentgrót ellen kicsit fásultan, körülményesen fociztunk az elsőtől a 90. percig. Sok labdaérintéssel játszottunk, így a támadásfelépítésünk is lelassult. Ezen mindenképp javítanunk kell.

Király-Zalaszentgrót 1:1

Jövő héten és két edzőmeccs vár ránk kedden a Lukácsháza ellen, szombaton a Répcelak ellen lépünk pályára, mindkét mérkőzés a Király Sportlétesítményben lesz.