2017/222

Edzői értekezlet a Király SZE-ben

A tavasz feladatait egyeztette a Király Szabadidősport Egyesület szakmai vezetése szerdán.

Edzői értekezletet tartott a Király Szabadidősport Egyesület. A Király Sportlétesítményben rendezett találkozón elsősorban a közeljövő feladatairól esett szó.

-A Match-Meeting rendszer kitöltése, nyomonkövetése fontos játékos, edző, és a szakmai stáb számára is.

-A sérüléskezelés és a rehabilitáció kiemelt jelentőségű, erre egy magasan képzett stáb áll a Királyos labdarúgók rendelkezésére. Az FMR rehab korszerű sportsérülés kezelést kínál, összehangolva dolgozik a rehabilitációs részleggel így a sérült labdarúgók gyorsabban térhetnek vissza a pályára. Kivételes lehetőség ez a Királyos labdarúgóknak.

-A felmérések folytatódnak, még a tavaszi rajt előtt az erőnléti teszteket ismétlik meg.

-A kisebb korosztályok pár hét múlva, ha az időjárás engedi, a termi edzések után, a szabadban folytatják az edzéseket.

-A bajnokságok beindulásával szombatonként játsza hazai mérkőzéseit a megyei I. osztályú nagy csapat és vasárnap lép pályára az NBIII-ban szereplő U17 és U19 is a Király Sportlétesítményben.

-A tornák, edzőmérkőzések szervezése Hajmási Milán, utánpótlás vezető irányítása alá került.

-Új edző pólók lesznek, és a közeljövőben egységes mezben játszik valamennyi Királyos korosztály.

-Lépésről lépésre, a komfort zónából kilépve kell a csapatoknak fejlődni, támadó szellemű játékrendszert kialakítani.